20.04.2019

Lajm i keq për Bayern Munichun para ndeshjeve me Real Madridin

13 Prill 2018

Real Madrid ka bilanc pozitiv në ndeshjet e fundit ndaj Bayern Munichut.

Skuadra madrilene do të takohet me rivalin nga Gjermania në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Por, Cristiano Ronaldo me shokë do të ndihen optimistë duke marrë parasysh bilancin e ndeshjeve të fundit mes tyre, përcjell “lajmi.net”.

Real Madrid ka fituar të gjitha pesë duelet e fundit kundër Bayern Munichut duke shënuar 13 gola dhe pranuar vetëm 4./Lajmi.net/