19.11.2019

Sulmohet reperi që e rrahu Feron

23 Tetor 2018

Në mars të këtij viti reperi Fero është sulmuar nga disa persona.

E një nga sulmuesit që e ka pranuar këtë gjë publikisht, është reperi Ligrit Uka.

Siç raporton lajmi.net reperi i njohur sot është sulmuar nga disa persona dhe më pas është dërguar për tretman mjekësor.