19.11.2019

Mbi makinë e motor, Kejvina Kthella ndez flakë rrjetin

11 Tetor 2018

Velina e ‘Xing me Ermalin’ thuajse çdo ditë servir për fansat e saj foto mjaft provokuese.

Këtë herë ajo ka zgjuar tundime me veshjen e saj të kuqe, ngjyrë e cila listohet ndër të preferuarat e modeles.

Pozat e rradhës Kejvina ka zgjedhur t’i realizojë  mbi motor dhe makinë.

Më provokuese se kaq nuk mund të ishte modelja shqiptare./Gazeta Express/