19.11.2019

Lumi B flet për raportet me BabaStars, aty s’ka asgjë përveç…

22 Tetor 2018

Lumi B ishte mysafiri i radhës në emisionin ‘NIN’. Gjatë intervistës së fundit reperi Lumi B ka folur për jetën private, gruan Mirandën, djalin Blinin dhe prindërit, ku edhe ka kujtuar këngën ‘Ngoje zemrën tem’, shkruan lajmi.net.

I pyetur për raportet me reperët e tjerë, konkretisht se çka mendon për labelet BabaStars, dhe OTR Lumi dha një përgjigje interesante.

\"Në BabaStars sdi çka ka aty përveç Majkit edhe Getit. Në OTR sdi çka ka tjetër përveç Noizyt’’, ishin fjalët e tij.

Ndërsa, kur ia përmendin reperët e tjerë të Babastars thotë që duket sikur më nuk janë bashkë ky label, pasi nuk dihet as ku i kanë studiot as çka bëjnë.

Prej reperave të huaj përmend suksesin e Azetit, të cilin thotë se e dëgjon edhe djali i tij Blini.

‘Pse m’le’ titullohet projekti i fundit muzikor nga reperi dhe aktualisht në Youtube ka mbleshur më shumë se 2 milion klikime./Lajmi.net/