19.11.2019

“Let you love me” nga Rita Ora, kënga më e dëgjuar POP në Mbretërinë e Bashkuar sipas iTunes

16 Tetor 2018

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora, po vazhdon të jetë një nga emrat më të suksesshëm në Britaninë e Madhe.

Kënga e saj e fundit “Let you love me” është pritur shumë mirë nga fansat e saj, dhe ka marrë afro 40 milionë klikime në kanalin YouTube.