24.05.2019

Albërie Hadërgjonaj pa grim, kështu rrallë na bie ta shohim

13 Qershor 2018

Para dy javësh ajo publikoj këngën e re.

‘Leje leje’ riktheu Albërije Hadërgjonaj në muzikë pas një pauze të gjatë pa sjellur ndonjë projekt me videoklip, shkruan lajmi.net.

Mirëpo si atëherë ashtu edhe tash kur kënga ka rezultuar me sukses, këngëtarja shqiptare po vazhdon të jetë në krye të mediave rozë.

Ajo çfarë bie në sy më së shumti është paraqitja e jashtme e saj e që duke e parë sa shumë kujdeset për veten ani pse në moshë, për shumë vajza Albëria është shembull.

Atë kemi hasur rrallë ta shohim të pagrimuar dhe tani sapo e ka publikuar një foto të tillë ku mund ta shihni se si duket ajo realisht./Lajmi.net/