09.05.2013/21:04 - E Enjte0

Dushku pozon për Fadil Berishën me çifteli në duar

Aktorja e njohur botërisht me prejardhje shiptare, Eliza Dushku ka postuar një foto, ku shihet me çifteli në duar.

Ajo ka shkruar në Facebook se kjo foto është bërë nga fotografisti i njohur Fadil Berisha.

Ajo ka pozuar për fotografistin dhe ka paralajmëruar se kjo është vetëm njëra prej fotove që është bërë dhe se priten dhe të tjera./KosovaOnline/ 

Komento: