20.07.2011/15:19 - E Mërkurë0

Teuta Kurti martohet në shtator

Këngëtarja e njohur Teuta Kurti do të martohet në shtator me të fejuarin e saj, Dardanin. Por, ndryshe nga dasmat VIP – që zakonisht mezi i presim sepse prodhojnë jo vetëm lajme, por edhe foto të papara – Teuta është shprehur se ceremonia e saj martesore do të jetë modeste dhe me pak të ftuar.

Nuk është zbuluar ende data e ceremonisë martesore – mbase edhe Teuta me Dardanin nuk e kanë vendosur ende – por e rëndësishme është që çifti i fejuar prej vitesh po vë kurorë.


 

Komento: